Üritused


SEPTEMBER

 

1.september –  Uus algus ja algab uus”  – Teadmistepäeva tähistamine rühmades

13. – 14.september – Lastevanemate üld-ja rühmakoosolekud

15.september – SOS” üritus koolieelikutele

16.september – Staabi- ja sidepataljoni külastus Mõmmi ja Lepatriinu rühmad

22.september – Stiilipidu: “Siidine sügis” – Sügise alguse tähistamine

26.september – Hoolekogu koosolek

27.september “Sügisolümpia”

29.september – Mihklipäeva “Kohvikupäev” – Avatud omavalmistatud hõrgutistega kohvikud

 

Arenguvestlused – Päkapiku (sõim) ja Mõmmi (koolieelikud) rühmades

 

 

OKTOOBER

 

3.oktoober – Rahvusvaheline muusikapäev (nooremas ja vanemas vanuserühmas eraldi)

5.oktoober – Õpetajatepäev

6.oktoober – Evakuatsiooniõppus

10 – 13.oktoober  – “Leiva maitse” (leivanädal rühmades)

14.oktoober – “Ämblikud” (nooremas ja vanemas vanuserühmas eraldi)

20.oktoober – “Kui midagi juhtub”

22. oktoober – Talgupäev

25.oktoober – “Tulest targem” (koolieelikutele)

 

 

NOVEMBER

 

2.november – Vaikusepäev  (rühmades)

7.-11.november – Poistenädal

Muusikaline mardipäev koos isadega:

7.november, kell 17.00 Lepatriinu rühmas

8.november, kell 16.00 Päkapiku ja Pätu rühmas (ootame issisid peamaja II korrusele Pätu rühma magamistuppa)

                            kell 17.00 Pääsulinnu rühmas

9.november, kell 17.00 Sipsiku ja Mõmmi rühmas (ootame issisid mooduli II korrusele Sipsiku rühmatuppa)

22.november – Näitus, mis mahub kingakarpi: “Vanarahva elu ja kombed”

24.november  – Miku -Manni Lasteteater “Mängult ja päriselt” 

25.november – Kadrikeldri hommik

28.november – I advendi hommik

 

DETSEMBER

Advendihommikud rühmades 5.12; 12.12; 19.12 ja oht võib olla kohtuda päris päkapikkudega õues.  Hommikuti küpsetame piparkooke! Ole varakult kohal!

2.detsember – Lasteteater Rõõmulill: “Uskumatud juhtumised päkapikukülas”

14.detsember, kell 16.00 – Jõulupidu  (õues), jätkub rühmades

21.detsember – Stiilipidu “Lumivalge, nagu valge lumi”

KAUNEID JÕULUPÜHI JA RÕÕMSAT VANA-AASTA LÕPPU KÕIKIDELE MÄNNIMUDILASTELE!

 

JAANUAR

6.jaanuar –  “Kolmekuningapäev”  – Rahvakombed ja pühade ärasaatmine rühmades

18. jaanuar – Hoolekogu koosolek

16-20.jaanuar – Talispordipäevad rühmades

Ettevalmistused veebruari printsi ja printsessi valimiseks

 

 

VEEBRUAR

01-07. veebruar ettevalmistused veebruari printsi ja printsessi valimiseks

09.veebraur, kell 11.00 – 112 MÄNNIMUDILASTE HOOVIL

09.veebruar, kell 16.00 –  Lasteteater Sõber: “Hunt lambanahas”

14. veebruar, kell 10.00 – SÕBRAPÄEVATRALL (rühmades)

16. veebruar, kell 10.00 – PRINTSI JA PRINTSI VALIMINE (LÕPPVOOR)

  1. veebruar, kell 10.00 – eelvoor PÄÄSULINNU RÜHMAS
  2. veebruar, kell 10.00 – eelvoor LEPATRIINU RÜHMAS
  3. veebruar, kell 10.00 – eelvoor MÕMMI ja SIPSIKU RÜHMAS
  4. veebruar, kell 10.00 – eelvoor PÄTU RÜHMAS

21.veebrauar, kell 10.00 HOMMIKULAULUPIDU (riietus rahvuslik)

28.veebruar, kell 10.00 VASTLATRALL (rühmades)

 

MÄRTS

6. – 10 märts –  “Suhkust ja jahust ja maasikavahust – vaat, millest tehtud on väikesed tüdrukud”! (rühmades)

14.märtsEmakeelepäev (rühmades)

20.märts – Stiilipidu: “Kirev kevad” (üritus õues)

27-31.märts – TEATRIFESTIVAL

28.03, kell 10.00 – MÕMMIDE RÜHMA ETENDUS „Konn Konnart läheb Eurovisioonile“

29.03, kell 10.00 – PÄÄSULINDUDE RÜHMA ETENDUS „Kakuke“

30.03, kell 09.45 – PÄKAPIKKUDE RÜHMA ETENDUS „Põdra sünnipäev“

30.03, kell 10.15 – SIPSIKUTE RÜHMA MUUSIKAL „Konnalapsed“

03.04, kell 09.45 – PÄTUDE RÜHMA ETENDUS „Naeris“

03.04, kell 10.15 – LEPATRIINUDE RÜHMA ETENDUS „Kadunud täpid“

29.märts – Hoolekogu koosolek

 

APRILL

4.aprill – “Meie Lasteaed 55” (kostüümitrall)

10.aprill – PILDISTAMINE rühmadele: Päkapikk, Sipsik, Mõmmi

11.aprill – PILDISTAMINE rühmadele: Pätu, Lepatriinu, Pääsulind

12.aprill – Lasteateater Nipitiri  “VEMBUD HALDAJAMETSAS”

13.aprill  – Jänkuhommik “Värvilised pühad “

18.aprill – “Hommikutalgud – ÕU PUHTAKS!”

 

MAI

2.mai – Tervise Arengu Instituudi liikumisalane uuring koolieelikutele

4.mai kell 17.30 HOOLEKOGU KOOSOLEK

8.mai, kell 17.00 EMADEPÄEV LEPATRIINUDE RÜHMAS

9.mai, kell 16.00 PÄKAPIKKUDE RÜHMAS

9.mai, kell 16.30 SIPSIKUTE RÜHMAS

9.mai,  kell 17.00 MÕMMIDE RÜHMAS

10.mai, kell 16.30 PÄTUDE RÜHMAS

10.mai, kell 17.00 PÄÄSULINDUDE RÜHMAS

18.mai kell 16.30 – Kogupereüritus “MÄNGE TÄIS MAAILM”. ÕPITOAD LASTEVANEMATELE (mismoodi õpivad tänased lapsed)

25.mai  – Metsapäev koolieelikutele

26.mai – … JA LÄHEMEGI KOOLI! HÜVASTI!

 

JUUNI

1.juuni LASTEAIA 55.AASTAPÄEVA TÄHISTAMINE

kell 9.00 LASTEAIA JUUBELIHOMMIK LASTELE (õues põnevad üllatused, teater, mängude-ja maiustustemaa).

HEAD VANEMAD! Ootame Teid lastele järele peale lõunasööki, kell 13.00!

kell 15.00 JÄTKUB LASTEAIA 55. AASTAPÄEVALE PÜHENDATUD KONTSERT-VASTUVÕTT

 

KAUNIST PÄIKSELIST SUVE!

LASTEAED PUHKAB KOLLEKTIIVPUHKUSEL 1.07-23.07.2017