Lepatriinu

lepatriinu16-7 aastased lapsed

Lepatriinude rühmas on 15 lõbusat tüdrukut ja 9 nutikat poissi. Nii nagu igal lepatriinul on erinev arv täppe, on ka meie Lepatriinud igaüks omamoodi eriline. Koos kasvades oleme õppinud oma täppe loendama ja varsti oskame ka igaühe kohta oma loo jutustada. Meie lemmiktegevuseks on mängimine, mille kaudu avastame ja õpime palju uut ning huvitavat endi ümber: alustades klotsidest ehitatud kindluste ja kodumänguga ning lõpetades kullimängudega tema kõigis kümnes variandis

Alati on päike meie südameis säramas, ka siis, kui ta ise parajasti taevas ei paista ei jõua! Seepärast on ka meie rühma selle aastane eesmärk: „Märkan, aitan, hoolin! Veelgi tublim olla proovin!“

 

2

Kuidas õpime?

Lepatriinude rühmas on 14 lõbusat tüdrukut ja 9 nutikat poissi. Nii nagu igal lepatriinul on erinev arv täppe, on ka meie Lepatriinud igaüks omamoodi eriline. Koos kasvades oleme õppinud oma täppe loendama ja varsti oskame ka igaühe kohta oma loo jutustada.

Meie lemmiktegevuseks on mängimine, mille kaudu avastame ja õpime palju uut ning huvitavat enda ümber: alustades klotsidest ehitatud kindluste ja kodumänguga ning lõpetades kullimängua tema kõigis kümnes variandis. Veedame koos palju aega looduses matkates ja rännates, mille kaudu väärtustame lihtsuses peituvat ilu, hindame loodusest tulenevaid iseärasusi ja õpime olema abivalmid nii loomade, lindude, taimede, aga ka üksteise vastu! Seepärast on ka meie rühma selle aastane eesmärk: 

„Koos sõpradega kasvades ma märkan, aitan, hoolin: mõistan erilisust ja toeks ma olla soovin!”

Alati on päike meie südameis säramas, ka siis, kui ta ise parajasti taevas ei paista ei jõua! 

Selleks, et meie tegemistele kaasa elada vaadake rühma stendil olevat nädalaplaani.
Õppetegevused
algavad kell 9.20.

Muusikategevused: e
smaspäeviti kell 11.50 ja  kolmapäeviti kell 11.50.
Liikumistegevused toimuvad lõimitud tegevustena 2 korda nädalas oma rühma õpetaja Alisega saalis ja õues. Palju käime matkadel ning naudime värsket õhku ja aktiivset liikumist!


Õpetajad:

Kadi Maranik   kadi.maranik@mannila.edu.ee

Alis Võigas  alis.voigas@mannila.edu.ee

Õpetaja abi:

Katrin Helme

 

Rühma telefon: 58198956

Rühma e-post: Lepatriinu2017@gmail.com

Rühm on avatud: 7.30 – 18.30
7.00-7.30 ja 18.30-19.00 viibivad lapsed valverühmas valverühma õpetajaga (valverühm asub meie rühma ruumides)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *