Projektid


kik-logo-engTallinna Lasteaed Männimudila osales 2014-2015 õppeaastal SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) nõukogu poolt rahastatud projektis “Puul on oma saladus, oma tarkus ja oma lugu. Igal puul…”.

Projektis osalesid kolm rühma (Päkapiku, Sipsiku ja Pääsulinnu 5-8-aastased lapsed).

 

 

kiusamisest vabaks logo.docxTallinna Lasteaed Männimudila liitus 03.02.2015 projektiga “Kiusamisest vaba lasteaed”, kus on kasutusel metoodika “Kiusamisest vabaks!”


Projekt „Kiusamisest  vaba lasteaed ja kool“ on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored“ avatud taotlusvoorust „Kaasamine ja sekkumised haridussüsteemis“.

Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit. Eestis on projekti eestvedajaks MTÜ Lastekaitse Liit. 

 

Tallinna Lasteaed Männimudila osaleb 2016-2017 õppeaastal EV100 raames toimuvas projektis “Igal lapsel oma pill”.

Projekti „Igal lapsel oma pill“ eesmärgiks on Eesti inimeste ja ettevõtete abiga täiendada ja uuendada lastele muusikaõpet pakkuvate asutuste pillliparke, et muusika Eestimaal kõlaks ka paljude-paljude aastate pärast.