Pätu

Õpetajad:

Merilin Käst

Õpetaja assistent:

Kätlin Raud

Õpetaja abi:

Luule Hammerberg

Rühma telefon: 55932837

Rühma e-post:  mudilane123@gmail.com

Rühm on avatud: 7.30 – 18.30
07.00-07.30 ja 18.30-19.00 on lapsed Lepatriinu rühmas

Õppetegevused algavad kell 9.30
Muusikategevused: esmaspäeviti kell 11:50 ja kolmapäeviti kell 11:50.
Liikumistegevused: teisipäeviti kell 10:30 ja neljapäeviti kell 10:30

6-7 aastased lapsed

Meie armsas Pätu rühmas on 13 lõbusat poissi ja 11 südamlikku tüdrukut. Kõige enam meeldib Pätudele mängida erinevaid rollimänge, inspireeritult enda lemmik-multikategelasest/kangelasest. Tüdrukute lemmikuks on Elsa ja poistel Spiderman, seega on meie rühma kõik printsessid igal hetkel väikeste džentelmenide poolt märgatud. Nagu rühma nimigi ütleb, meeldib meile teha palju nalja, vempe ja tempe, kuid sellegi poolest hoiame ning märkame üksteist alati. 

 Oleme neljandat aastat seotud "Kiusamisest vaba lasteaed" projektiga, millest lähtuvalt on meie rühma eesmärk:  "Julgeme olla head kaaslased, ning kaitseme üksteist ebaõigluse eest- olles kõik natukene erinevad, kuid kohtleme üksteist võrdsetena."

Kuidas õpime?

Planeeritud õppetegevused on lõimitud mängu ja erinevate ainevaldkondadega. Kuna rühmas töötavad korraga koos õpetaja ja õpetaja assistent, on rohkelt võimalusi kasutada grupitegevusi, planeerida õppekäike ja õues õppimist.

Nädalateemade kaudu õpime kõike – loodust, keelt ja kõnet, matemaatikat ja kunsti. Ka muusika-ja liikumistegevused toetavad seda, et teema saaks meile võimalikult selgeks ning lapsel tekiks seoste loomise oskus. Igapäevaste tegevuste kaudu õpime järjekorda ootama, juttu vahele segamata kuulama. Õpime, mis asi on kohusetunne ja milleks on vajalik kokkulepetest kinni pidada. 

Elage meie tegemistele kaasa, millega saate kursis olla stendil oleva kuuplaani kaudu.