Personal


Sõimerühm -PÄKAPIKK

ÕPETAJA: Mari-Liis Maikalo mari-liis.maikalo@mannila.edu.ee

ÕPETAJA – ASSISTENT: Eva-Stina Tarlap eva-stina.tarlap@mannila.edu.ee

ÕPETAJA ABI: Kerli Kasemets

 

Aiarühm (3-6 aastased) -PÄÄSULIND

ÕPETAJA: Ülle Meritee   ulle.meritee@mannila.edu.ee

ÕPETAJA: Kristel Arpiainen   kristel.arpiainen@mannila.edu .ee

ÕPETAJA ABI: Nelly Rohi

 

 

Aiarühm (3-4 aastased) -SIPSIK (moodulmaja 2.korrus)

ÕPETAJA: Erle Mehine  erle.mehine@mannila.edu.ee

ÕPETAJA: Kristel-Kätiliis Heinmäe katiliis.heinmae@mannila.edu.ee

ÕPETAJA ABI: Merle Taremaa

 

 

Aiarühm (4-5 aastased) -PÄTU

ÕPETAJA: Merilin Käst   merilin.kast@mannila.edu.ee

ÕPETAJA ASSISTENT: Kätlin Raud katlin.raud@mannila.edu.ee

ÕPETAJA ABI: Luule Hammerberg

 

 

Aiarühm (5-6 aastased) -LEPATRIINU

Kadi Maranik   kadi.maranik@mannila.edu.ee

Alis Võigas   alis.voigas@mannila.edu.ee

ÕPETAJA ABI: Katrin Helme

 

 

Aiarühm (6-7 aastased) -MÕMMI (moodulmaja 1.korrus)

Egle Kaljuste   egle.kaljuste@mannila.edu.ee

Triin Lait   triin.lait@mannila.edu.ee

ÕPETAJA ABI: Heivi Õismaa

 

Muusikaõpetaja

Daana Ots   daana.ots@mannila.edu.ee